KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI W ROKU 2020

Dekanat:
                      Sączów, św. Jakuba Apostoła

Parafia p.w. Wszystkich Świętych
      Siemonia,  ul. 1 Maja 4    (dom przy parkingu kościelnym)
      Opiekun kursu - ks. Marek Wyjadłowski  tel. 509 911 529

KANDYDACI SĄ PROSZENI O ZGŁOSZENIE SWOJEGO UDZIAŁU

termin 29.05 - 1.06.2020

Data i godz.

1.

29 maja 2020 r.(piątek)
godz.  19.00

Liturgia Słowa i konferencja

2.

30 maja 2020 r. (sobota)
godz.  19.00

konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu

3.

31 maja 2020 r.(niedziela
godz.  16.00

Msza Św. i konferencja

4.

1 czerwca 2020 r.       (poniedziałek)

I grupa g. 18.00 - 19.00

II grupa g. 19.00 - 20.00

spotkanie on-line z doradcą życia rodzinnego przez komunikator Skype – pod adresem Aneta Kempa-Bańka

prosimy o wcześniejszy kontakt  telefoniczny pod numerem

504 935 233

+ 2 spotkania on-line na Skypie z doradcą życia rodzinnego ustalane indywidualnie

Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami:

• W obecnej sytuacji nauki przedmałżeńskie realizujemy w formie 3 nabożeństw dla narzeczonych odbywających się w naszym kościele oraz spotkań on-line z doradcą życia rodzinnego. Prosimy, aby na nauki w podanym wyżej terminie zapisywały się pary, które planują zawarcie sakramentu małżeństwa w miesiącach: czerwiec, lipiec sierpień 2020. Im wcześniejszy termin Waszego ślubu, tym wyższy priorytet w zapisach.
  • Technicznym warunkiem udziału w naukach organizowanych przez nas jest posiadanie komunikatora Skype. Będzie on konieczny do spotkań on-line z doradcą życia rodzinnego.
  • Zgłoszenia na nauki dokonuje się poprzez przesłanie mailem uzupełnionego formularza Zgłoszenie udziału w przygotowaniu do małżeństwa, którego wzór znajduje się poniżej. Kolejno należy:
formularz dostępny kliknij

-   wydrukować formularz w 2 egzemplarzach (jeden dla narzeczonej, drugi dla narzeczonego);

-   uzupełnić dane (narzeczony i narzeczona wypełniają dwa odrębne formularze);

-   podpisać własnoręcznie w odpowiednich miejscach formularza zgodę na przetwarzanie danych oraz potwierdzenie zapoznania się z klauzulą informacyjną;

-   kompletny formularz zeskanować;

-   przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie na kurs zawierające
w załączniku skany uzupełnionych formularzy.

• Przesłanie przez Was zgłoszenia nie oznacza automatycznego przyjęcia na nauki. Ze względu na ograniczoną liczbę osób, które mogą znajdować się jednocześnie w kościele oraz ograniczenia sprzętowe w jednej edycji może uczestniczyć ograniczona liczba par. Ostateczne potwierdzenie możliwości uczestnictwa w naukach zostanie wysłane na Wasz adres mailowy .
  • Spotkania z doradcą będą odbywać się poprzez komunikator Skype: Aneta Kempa-Bańka
  • W czasie spotkania on-line należy mieć włączoną kamerę oraz posiadać sprawny mikrofon.
  • Para korzysta ze spotkania na jednym urządzeniu, musi być widoczna dla prowadzącego spotkanie.
  • Podczas spotkania nr 4 uzyskacie informację dotyczącą sposobu ustalenia terminu spotkań on-line z doradcą życia rodzinnego (obowiązują dwa spotkania w poradni).